Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Натуральний твердий шампунь "Кокосовий"

ЦІНА - 80 грн

Об'єм - 60-65 грам

Тип волосся: універсальний, підійде для всіх

Зовнішній вигляд: брусок з видимими чатинками твердих кокосових піноутворювачів, які при приготуванні повнстю не розчиняються, але будуть розчинятися при виористанні..

Колір: від білого до сірого, злегка кремового, бежевого кольору

Опис - Складається з повністю натуральних компоненів.  Завдяки піноутворювачам з кокосового масла він відмінно промиває волосся і добре піниться, надає об'єму, при цьому повністю натуральний і безпечний, зроблений з нуля. Масло кокосу живить волосся, позбавляє посічених кінчиків, надає легкого розчісування. Насичує колір та додає блиску. Екстракт кокосу позбавить антистатичного ефекту. Універсальний і підходить для всіх типів волосся. Безпезпечний для дітей.

Читайте статтю у нашому блозі про Твердий шампунь - натуральний та безпечний.  

Застосування: намилити вологе волосся по всій довжині до утворення багато піни, помасувати волосся та шкіру голови, потім ретельно змити теплою водою. При необхідності повторити. Можна використовувати дітям.

Зберігання: Після використання просушити паперовою серветкою. Зберігати у сухому місці, в коробочці, або мильничці, щоб шампунь-шайба не розмок. 

Склад: суміш твердих піноутворювачів з кокосового масла, підготовлена вода, нерафіноване масло кокосу, рафінована олія мигдалю солодкого, екстракт кокосу, гліцерин (або гліцин), полікватерніум,  аромакомпозиція

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018