Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

                       Натуральний твердий шампунь                          "М'ЯТА-РОЗМАРИН"

ЦІНА - 80 грн

Об'єм - 60-65 грам

Тип волосся: для жирного типу волосся

Зовнішній вигляд: брусок з видимими чатинками твердих кокосових піноутворювачів, які при приготуванні повнстю не розчиняються, але будуть розчинятися при виористанні.

Колір -  блакитний, бірюзовий, м'ятний

Опис - Складається з повністю натуральних компоненів.  Завдяки піноутворювачам з кокосового масла він відмінно промиває волосся і добре піниться, надає об'єму, при цьому повністю натуральний і безпечний, зроблений з нуля. Ефективно доглядає за жирним типом волосся, тонізує, забезпечує регуляцію виділення шкірного себеуму. Приємно освіжає, надає сяючого блиску та еластичності.

Застосування: намилити вологе волосся по всій довжині до утворення багато піни, помасувати волосся та шкіру голови, потім ретельно змити теплою водою. При необхідності повторити.

Читайте статтю у нашому блозі про Твердий шампунь - натуральний та безпечний.  

Зберігання: Після використання просушити паперовою серветкою. Зберігати у сухому місці, в коробочці, або мильничці, щоб шампунь-шайба не розмок. 

Склад: суміш твердих піноутворювачів з кокосового масла, вода піготовлена, рафінована олія мигдалю, гліцерин (або гліцин), полікватерніум-7, лимонна кислота, екстракт розмарину, ефірна олія м'яти, масляний пігмент.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018