Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

                       Натуральний твердий шампунь                          "ТРОЯНДА-ЛАВАНДА-ІЛАНГ"

ЦІНА - 80 грн

Об'єм - 60-65 грам

Тип волосся: сухий, сухий на кінчиках

Зовнішній вигляд: брусок з видимими чатинками твердих кокосових піноутворювачів, які при приготуванні повнстю не розчиняються, але будуть розчинятися при виористанні.

Колір - рожевий

Опис - Складається з повністю натуральних компоненів.  Завдяки піноутворювачам з кокосового масла він відмінно промиває волосся і добре піниться, надає об'єму, при цьому повністю натуральний і безпечний, зроблений з нуля.  Екстракт лаванди укріплює волосся, надає сили та енергії. Ефірна олія троянди активно зволожує та живить, а іланг-ілангу забезпечує активний догляд, запобігаючи посічені кічники.

Читайте статтю у нашому блозі про Твердий шампунь - натуральний та безпечний.

Застосування: намилити вологе волосся по всій довжині до утворення багато піни, помасувати волосся та шкіру голови, потім ретельно змити теплою водою. При необхідності повторити.

Зберігання: Після використання просушити паперовою серветкою. Зберігати у сухому місці, в коробочці, або мильничці, щоб шампунь-шайба не розмок. 

Склад: суміш твердих піноутворювачів з кокосового масла, підготовлена вода, рафінована олія мигдалю солодкого, гліцерин (або гліцин), полікватерніум-7, лимонна кислота, екстракт лаванди, ефірна олія троянди та іланг-ілангу.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018